Dostala jsem od Ježíška Brusinkovou směs, chuť čaje je výborná, díky tomu si chci koupit další druhy a budu je kupovat jako dárky svým příbuzným i kamarádkám. Můj 10 letý vnuk nepije žádné čaje, tento čaj jsem mu dala ochutnat, zachutnal mu, ochutnáme spolu další druhy.
vzala jsem jen malinké čajíky na vyzkoušení a propadla jsem jim - skvělé jako čajík i jen tak na mlsání samotné. Opravdu moc povedené, cena tak akorát, chutě luxusní .
Miluji jejich limonády! Nic jiného si už v restauracích nedávám. Jejich mango marakuja koncentráty jsme si koupili i domů a chutnají opravdu celé rodině. Mají i výborné punče - ty zase miluje manžel.
Musím jen a jen pochválit. Zakoupil jsem čaj " Citrusová směs se zázvorem" a čaj z této směsi je naprosto vynikající. Vřele doporučuji. kdo ochutná tento čaj, již nebude chtít nic jiného. J.R.
Opravdu vyborné šťávy a koncentráty, vřele doporučuji. Chutnají opravdu jako čerstvě vymačkaná šťáva.